Доставка та Оплата

Доставка

м. Львів:

1. У Львові товар можна забрати самовивозом, адресу та час отримання уточніть з менеджером.

По Україні:

1. Доставка компанією Нова Пошта.
Адреси відділень можна дізнатись тут: http://novaposhta.ua/uk/office. Термін доставки 1-2 дні. Вартість доставки 50-80 грн в залежності від об’єму вантажу. Замовлення, що були оплачені до 14.00 год дня, будуть відправлені цього ж дня. 


2. Доставка Укрпоштою. Середня вартість доставки 40 грн.  Термін доставки 1-5 днів. Замовлення, що були оплачені до 14.00 год дня, будуть відправлені цього ж дня. 

Оплата

1. 100% передоплата на банківську карта через термінал, Приват24 або у касі банку.
Замовлення необхідно оплатити протягом 1 банківського дня. Якщо Вам не вдається оплатити замовлення протягом одного банківського дня – зв’яжіться з нашим менеджером для уточнення часу оплати.
Реквізити для оплати будуть відправлені зручним для Вас способом після оформлення замовлення на сайті або у телефонному режимі.
3. Накладний платіж через Нову Пошту з передоплатою від 120 грн залежно від об'єму посилки як страхування у разі відмови від товару на відділенні.
Товар оплачується після отримання у відділенні Нової Пошти за вирахуванням суми передоплати. Вартість доставки товару та зворотньої доставки грошей оплачуються отримувачем. У разі відмови від товару передоплата не повертається та використовується для оплати доставки компанією Нова Пошта.