Гарантія

Шановні клієнти, ми надаємо 100% гарантію якості нашого товару. При виявленні фабричного браку ми обміняємо товар на новий (при наявності його на складі) або повернемо Вам гроші з відшкодуванням вартості банківських комісій та вартості пересилання.

         Також Ви можете повернути будь-який товар протягом 14 днів від дати покупки з відшкодуванням вартості самого товару (вартість доставки та комісії банку не відшкодовуються). Ви маєте можливість обміняти придбаний товар на іншу модель та розмір або залишити гроші у нас для здійснення наступної покупки. Зворотню доставку товару оплачує клієнт. Якщо клієнт не оплатив зворотньої доставки, тоді ця сума буде вирахувана з вартості товару.

         Ми повернемо повну вартість товару та відшкодуємо усі додаткові витрати (комісії банку, пряму та зворотню доставку), коли ми помилково відправимо не ту модель чи розмір, які вказані у замовленні.

Взуття підлягає поверненню або обміну за таких умов:

  • взуття не має ознак використання;
  • при наявності на ньому усіх бірок, ярликів та у оригінальній упаковці (для окремих моделей);
  • відсутні механічні пошкодження.

Для повернення або обміну товару Вам необхідно:

  • Зв’язатися з нашим менеджером будь-яким зручним способом (телефоном, електронною поштою, формою зворотнього дзвінка) та пояснити причини повернення. Якщо виконуєте обмін товару, то вказати нову модель та розмір взуття.
  • Відправити товар поштою та вказати реквізити для повернення грошей. Накладним платежем гроші не повертаємо.
  • Повернення грошей або обмін проводиться тільки після отримання нами товару.